Fen Bilimleri ÖABT

Fen Bilimleri Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

circle-white
Canlı Eğitim

Güçlü teknoloji altyapısı ile etkileşimli eğitim alabilir, aklınıza takılan tüm sorularınızı eğitmene anlık sorabilirsiniz. Mekandan bağımsız eğitim almanın keyfine varın.

circle-white
Dökümanlı Eğitimler

Tüm eğitimlerimizde eğer eğitim içeriği destekleyeci materyal veya döküman içeriyorsa uygun görülen içerikler sizlere tekrar yapabilmeniz için paylaşılmaktadır.

circle-white
Offline Eğitimler

Canlı yayın dışında, konuya uygun kayıt edilmiş eğitimlerimiz ile ilgilendiğiniz konuya sipariş sonrası hemen öğenmeye istediğiniz an başlayabilirsiniz.

circle-white
Uzman Kadro

Uzaktan eğitim konusunda uzun yıllar yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu elde ettiğimiz tecrübeyi sizlerle paylaşarak, başarılı sonuçlar elde etmeniz için çalışıyoruz.

circle-white
Geçmiş Dersleri Tekrar İzleme

Tüm canlı yayın eğitimlerimiz kayıt altına alınmakta olup, yayın bitiminden kısa bir müddet sonrasında tekrar izeleyebilmeniz için sizlere ücretsiz sunulmaktadır.

circle-white
Zengin Ders İçerikleri

Zenginleştirilmiş eğitim içeriklerimiz ile, eğlenceli ve konusuna özel doğru çözümleri sizlerin kullanımına sunmaktayız. Görsel ve kalıcı öğretme teknikleri üzerine yoğunlaşmış durumdayız.

Bilgilendirici Yazılar

  • 2022 Kursuna Kayıt Olduğunuzda 2021 Yılında Yapılan Tüm Dersler Size Video Olarak Açılır ve 2021 Derslerini İzleyerek Hemen Öğrenmeye Başlayabilirsiniz.
  • 2022 YKS & LGS Dersleri ise Kasım 2021’de Başlayacaktır.
  • Yıl Boyu Hem 2022 Derslerine Canlı Katılabileceksiniz, Hem de 2021 ve 2022 Sezonu Derslerini Video Olarak İzleyebileceksiniz.
  • Deneme Sınavlarında Puanınızı, Binlerce Katılımcı Arasından Sıralamanızı, Gelişim Grafiğinizi, Konu ve Kazanım Raporunuzu Görebileceksiniz.
  • 2022 Derslerinin Kayıtları Telefondan Tabletten ve Bilgisayardan İzlenebilecektir.
  • Derslerin Kayıtları Hızlandırılarak İzlenebilecektir.
  • 2022 Kurslarımızın Derslerini 2022 Sınav Tarihine Kadar İzleyebilirsiniz.
  • Yıl Boyu WhatsApp Hattımızdan ve Çağrı Merkezimizden Teknik Destek Alabilirsiniz.